Image

Tıkanıklığınızı açıyor , banyonuzu tertemiz yapıyoruz.
Tuvalet tıkanması , klozet tıkanması lavabo ya da küvet tıkanması hiç farketmez.
Bizde her iş için uygun el aletleri ve cihazlar vardır.
Tıkanıklık açmak için rems marka tıkanık açma makinesi , rothenberger marka kanal kamerası veçok etkili kimyasallar en iyi ustalar ile sadece 1 saat içinde emrinizde.
Tıkanıklık açma işi kadar zor ve meşakkatli bir iş daha yoktur herhalde.
Her ne kadar cihazlarımız olsa da , kalebodur yada mermerin altındaki boruların yönünü bılup onlara doğru robot aparatını göndermek ancak uzman bi usta işidir.
Biz bu zor işi sadece 120 tl ye emrinize suınuyoruz.
Tıkanıklık açmak bi hat üzerinde biriken , sıkışan ve daralan bir noktadaki sıkışmayı çözmektir.
Tıkanıklık açma için her tıkanıklığa göre farklı çözümler vardır.
Mesela çok sık karşılaştığımız boruların içine harç ya da beton kaçması durumunda sadece bu işe özel kimyasallar vardır.
Bu tip tıkanmaları tıokanık açma makineleri bile zor söker.
Lavabo ve küvet tıkanmalarında ise genellikle bir adet pompa kullanılır.
Ama burada tıkanık açma pompası kullanılırken diğer hatların ağızları tıkanmalı ve basıncın tıkanıklığa ulaşması sağlanmalıdır.
Tuvalet tıkanmasında ise tıkanık açma makineleri kullanılmalı ve tıkalı borudaki bez ya da kağıtlar çözümlenerek alınmalıdır.

Neden Biz?

Tecrübeyi Teknolojiyle birleştirmiş KAdife bi ekip hizmeti veriyoruz.

Son Teknoloji ürünü ekipmanlarla bu sektörde fark yaratmış bir ekibiz.

Memnuniyet Garantisi

İş bitiminde müşterilerimizin “aferin” demesini dört gözle bekliyoruz. Bu bizim için başarının simgesi. uzman tesisat için müşteri memnuniyeti paradan önce gelir...UNUTMAYIN UZMAN TESİSAT YAPAMADIĞI İŞTEN, MEMNUN OLUNMAYAN İŞTEN KESİNLİKLE ÜCRET TALEP ETMİYOR.!

Misyonumuz

Uzman tesisatçılar olarak felsefemiz, doğruluk. Ama “doğruluk” kavramını iliklerimize kadar sindirebilmek… sözümüzde, malzememizde işçiliğimizde, bilgide doğruluk. Devamlı bilgiye aç, tecrübeye saygılı, her işi yeni bir macera olarak gören, fikir üretip-problem çözünce başarılı olacağımızın bilincinde olan bir firmayız.

Vizyonumuz

Bakış açımızı iş ahlakımızı özetlersek; 20 yıl önceki yol hikayemize bakınca, yeniliğe, teknolojiye ayak diretmeyen, “ezberi” birikim olarak görmeyen, çekiç ve murç ile başladığımız çıraklığımızdan şimdiye kadar dünyanın en ileri tesisat ekipmanına sahibiz.

Colors