Image

her sistemin bir ömrü vardır.
yapı tesisatlarnın ömrünün uzun olması malzeme kalitesine bağlı olduğu kadar işçilikle de ilintilidir.
siz daha fazla ödeyerek kaliteli malzeme aldınız . fakat tesisatçınız boru birleştirme işlemi sırasında doğru ısınma zamanına dikkat etmedi.
ya da mutlaka simetrik olması gereken birleştirme işlemini yamuk yumuk yaptı belkide birleşme noktalarının tertemiz olması gerekirken , toz ,yağ , çamur , yada yabancı bir madde birleşme noktasında kaldı işte böyle bi işçiliğin sonu " su kaçağıdır " işte biz burada devreye giriyoruz.
bizi arıyorsunuz. gelip o su kaçağını bulup tadil ediyoruz hem nokta tepiti yapıyoruz , hemde garanti veriyoruz.
üstüne üstlük uygun fiyatlara ! daha ne ister ki bi müşteri uzman tesisatçı varken?

Neden Biz?

Tecrübeyi Teknolojiyle birleştirmiş KAdife bi ekip hizmeti veriyoruz.

Son Teknoloji ürünü ekipmanlarla bu sektörde fark yaratmış bir ekibiz.

Memnuniyet Garantisi

İş bitiminde müşterilerimizin “aferin” demesini dört gözle bekliyoruz. Bu bizim için başarının simgesi. uzman tesisat için müşteri memnuniyeti paradan önce gelir...UNUTMAYIN UZMAN TESİSAT YAPAMADIĞI İŞTEN, MEMNUN OLUNMAYAN İŞTEN KESİNLİKLE ÜCRET TALEP ETMİYOR.!

Misyonumuz

Uzman tesisatçılar olarak felsefemiz, doğruluk. Ama “doğruluk” kavramını iliklerimize kadar sindirebilmek… sözümüzde, malzememizde işçiliğimizde, bilgide doğruluk. Devamlı bilgiye aç, tecrübeye saygılı, her işi yeni bir macera olarak gören, fikir üretip-problem çözünce başarılı olacağımızın bilincinde olan bir firmayız.

Vizyonumuz

Bakış açımızı iş ahlakımızı özetlersek; 20 yıl önceki yol hikayemize bakınca, yeniliğe, teknolojiye ayak diretmeyen, “ezberi” birikim olarak görmeyen, çekiç ve murç ile başladığımız çıraklığımızdan şimdiye kadar dünyanın en ileri tesisat ekipmanına sahibiz.

Colors