Image

Logar nasıl yapılır konusu çok önemlidir ve logar yapılırken dikkat edilmesi gereken konulara özen göstermek gerekir.
Sistemdeki iki logar arasındaki mesafeye dikkat etmek gerekir.
Mevcut kanalizasyon sistemine göre iki logar arasındaki mesafenin maksimum 60 metre olması gerekiyor.
Bu mesafenin belirlenmesinde kullanılan borunun da önemi çok büyüktür.
200 mm boru için 60 metre mesafe yeterlidir ancak kanalizasyon sisteminde kullanılan borunun çapı ne kadar büyük olursa iki logar arasındaki mesafede doğru orantıda artar. Sağlıklı bir şekilde çalışan kanalizasyon hattının ve logarların yapımı en iyi nivo ile gerçekleşir. Logar nasıl yapılır konusunda dikkat edilmesi gereken başka bir konu ise derinliktir.
Derinliği 4 metreden daha fazla olan logarların yapımında donatı yani demir ve hasır çelik kullanılmalıdır.
Tüm bu koşulların tamamına özen gösteren firmamızda tüm logar projeleri ayrıntı bir şekilde yapılmakta ve konusunda uzman olan çalışanlarımız tarafından uygulanmaktadır.
Oldukça iyi mühendislik gerektiren logar yapımı için firmamızdan destek alabilirsiniz.
Logar yapma işi sıradan yapılabilecek bir iş değildir.
Bir kez yapılan bir sistem olduğu için tüm durumların ayrıntılı bir şekilde değerlendirilmesi ve buna göre hareket edilmesi gerekir.
Sistemde yapılan en küçük bir yanlışlık bile çok daha yüksek ücretlerin ödenmesine neden olabilir.
Sistemin tamir edilmesi ya da yeniden düzenlenip yapılması çok yüksek maliyetli bir iştir.
Bu yüzden logarların ve kanalizasyon sisteminin proje aşamasından uygulanmasına kadar tüm aşamaların dikkatli bir şekilde yapılması gerekir.

Neden Biz?

Tecrübeyi Teknolojiyle birleştirmiş KAdife bi ekip hizmeti veriyoruz.

Son Teknoloji ürünü ekipmanlarla bu sektörde fark yaratmış bir ekibiz.

Memnuniyet Garantisi

İş bitiminde müşterilerimizin “aferin” demesini dört gözle bekliyoruz. Bu bizim için başarının simgesi. uzman tesisat için müşteri memnuniyeti paradan önce gelir...UNUTMAYIN UZMAN TESİSAT YAPAMADIĞI İŞTEN, MEMNUN OLUNMAYAN İŞTEN KESİNLİKLE ÜCRET TALEP ETMİYOR.!

Misyonumuz

Uzman tesisatçılar olarak felsefemiz, doğruluk. Ama “doğruluk” kavramını iliklerimize kadar sindirebilmek… sözümüzde, malzememizde işçiliğimizde, bilgide doğruluk. Devamlı bilgiye aç, tecrübeye saygılı, her işi yeni bir macera olarak gören, fikir üretip-problem çözünce başarılı olacağımızın bilincinde olan bir firmayız.

Vizyonumuz

Bakış açımızı iş ahlakımızı özetlersek; 20 yıl önceki yol hikayemize bakınca, yeniliğe, teknolojiye ayak diretmeyen, “ezberi” birikim olarak görmeyen, çekiç ve murç ile başladığımız çıraklığımızdan şimdiye kadar dünyanın en ileri tesisat ekipmanına sahibiz.

Colors