Image

Logar temizleme işi yani logar bakımı yaptırılması zorunludur.
Zira; Logarların dinlenme payı dolar.
Sonra atık su ile ilerleyemeyecek şeyler yığılır bir süre sonra da logar tıkanır, evinizde hiçte istemeyeceğiniz iğrenç sahneler oluşur… Logar temizleme işi en az yılda birde (kullanım yoğunluğuna göre değişir) yapılmalıdır.
Kayıp logar varsa tespit cihazımızla gelip yerini bulalım. Hem de hiç kırmadan.
Logar temizlemeye özel takımlarımızla kamera ve robotla hem logarınıza, hem de borulara bakım yapalım. Hem de minimalist fiyatlara.
Logar çukurlarına ben muyane istasyonu diyorum.
Muayene istasyonları kapağı rahat açılabilir, ulaşılabilir, içine girip temizlik yapılabilir olmalıdır.
(en 80cm. çapında) boruların girip çıktığı noktaların altında en az 30-40cm. derinlik olmalıdır.
Mümkünse daha fazla…
Logar tıkanıklığı, logar temizliği için hemen bizi arayın. Gelip size en doğru raporu sunalım.

Neden Biz?

Tecrübeyi Teknolojiyle birleştirmiş KAdife bi ekip hizmeti veriyoruz.

Son Teknoloji ürünü ekipmanlarla bu sektörde fark yaratmış bir ekibiz.

Memnuniyet Garantisi

İş bitiminde müşterilerimizin “aferin” demesini dört gözle bekliyoruz. Bu bizim için başarının simgesi. uzman tesisat için müşteri memnuniyeti paradan önce gelir...UNUTMAYIN UZMAN TESİSAT YAPAMADIĞI İŞTEN, MEMNUN OLUNMAYAN İŞTEN KESİNLİKLE ÜCRET TALEP ETMİYOR.!

Misyonumuz

Uzman tesisatçılar olarak felsefemiz, doğruluk. Ama “doğruluk” kavramını iliklerimize kadar sindirebilmek… sözümüzde, malzememizde işçiliğimizde, bilgide doğruluk. Devamlı bilgiye aç, tecrübeye saygılı, her işi yeni bir macera olarak gören, fikir üretip-problem çözünce başarılı olacağımızın bilincinde olan bir firmayız.

Vizyonumuz

Bakış açımızı iş ahlakımızı özetlersek; 20 yıl önceki yol hikayemize bakınca, yeniliğe, teknolojiye ayak diretmeyen, “ezberi” birikim olarak görmeyen, çekiç ve murç ile başladığımız çıraklığımızdan şimdiye kadar dünyanın en ileri tesisat ekipmanına sahibiz.

Colors