Image

Kanalizasyon temizliği için tıkanmasını beklemeyin.
Algıladığınız pis kokular, atık su giderlerinde “guluk-guluk” sesleri borunun içinde yükselen su seviyesi kanalizasyon tıklanması sinyalleridir.
gelip kanalizasyon görüntüleme işini kamera ile yapalım.
Arızaya göre doğru çözümü üretelim.
Pis su borusu tamamiyle tıkanırsa evinize taşar ve çok daha pahalı, eziyetli hale gelir.
Siz mutlaka bize atık su borularınızı muayene yaptırın… hem ucuza mal olur, hem de rahatsız olmasınız. Pis su borusu tamamiyle tıkanırsa evinize taşar ve çok daha pahalı, eziyetli hale gelir.
Siz mutlaka bize atık su borularınızı muayene yaptırın…
hem ucuza mal olur, hem de rahatsız olmasınız.
Kanalizasyon temizleme, kanal tıkanıklığı ve kanal açma işlerinde sektörümüzde en kaliteli hizmeti veren markalardan biriyiz.

Neden Biz?

Tecrübeyi Teknolojiyle birleştirmiş KAdife bi ekip hizmeti veriyoruz.

Son Teknoloji ürünü ekipmanlarla bu sektörde fark yaratmış bir ekibiz.

Memnuniyet Garantisi

İş bitiminde müşterilerimizin “aferin” demesini dört gözle bekliyoruz. Bu bizim için başarının simgesi. uzman tesisat için müşteri memnuniyeti paradan önce gelir...UNUTMAYIN UZMAN TESİSAT YAPAMADIĞI İŞTEN, MEMNUN OLUNMAYAN İŞTEN KESİNLİKLE ÜCRET TALEP ETMİYOR.!

Misyonumuz

Uzman tesisatçılar olarak felsefemiz, doğruluk. Ama “doğruluk” kavramını iliklerimize kadar sindirebilmek… sözümüzde, malzememizde işçiliğimizde, bilgide doğruluk. Devamlı bilgiye aç, tecrübeye saygılı, her işi yeni bir macera olarak gören, fikir üretip-problem çözünce başarılı olacağımızın bilincinde olan bir firmayız.

Vizyonumuz

Bakış açımızı iş ahlakımızı özetlersek; 20 yıl önceki yol hikayemize bakınca, yeniliğe, teknolojiye ayak diretmeyen, “ezberi” birikim olarak görmeyen, çekiç ve murç ile başladığımız çıraklığımızdan şimdiye kadar dünyanın en ileri tesisat ekipmanına sahibiz.

Colors